Daikin Chiller Fiyat Listesi ve Teknik Veriler


Daikin Chiller projeniz için anahtar teslim fiyat teklifi istiyorsanız info@saltmuhendislik.com  adresine mail atabilirsiniz. Bize 0 (212) 225 23 34 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

Daikin Chiller fiyat listesi incelemesi yaparak size en uygun ürünün hangisi olacağına karar vermek mi istiyorsunuz? O halde tercihinizi kusursuz bir seçenekten yana yapmak adına fiyat listesi ve ürün özelliklerini bir arada değerlendirerek gerçekleştirmenizde yarar var. Bu sayede seçeceğiniz ürünün size avantaj getirmesini sağlarken aynı zamanda kullanışlılığı da öne çıkaracak bir sürece odaklanabilirsiniz. Şimdi Daikin Chiller seçenekleri ile sizi nelerin beklediğine bir göz atın!

#Ürün GrubuAçıklamaMarkaFiyat Listesi
1EWAT-CZN Hava Soğutmalı Spiral Kompresörlü İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
2EWAD-TZSSB/SLBHava Soğutmalı Vidalı Kompresörlü Standart Verimli Sessiz İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
3EWAD-TZXSB/XLBHava Soğutmalı Vidalı Kompresörlü Yüksek Verimli Sessiz İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
4EWAD-TZSSC/SLCYeni Nesil Hava Soğutmalı Vidalı Kompresörlü Standart Verimli Sessiz İnvertör Soğutma Grubu DAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
5EWAD-TZXSCHava Soğutmalı Vidalı Kompresörlü Yüksek Verimli İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
6EWAT-B-SSB/SLBHava Soğutmalı Spiral Kompresörlü Standart Verimli Sessiz İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
7EWAT-B-XSB/XLBHava Soğutmalı Spiral Kompresörlü Yüksek Verimli Sessiz İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız
8EWWD-VZSSSu Soğutmalı Vidalı Kompresörlü Standart Verimli İnvertör Soğutma GrubuDAIKINFiyat Listesi İçin Tıklayınız

Daikin Chiller

Daikin Chiller, soğutma amacıyla tasarlanan özel sistemlerdir. Türkçede soğutma anlamına gelen ‘Chiller’ mekanik olarak güçlü bir sistem oluşturmaktadır. Isının bir kaynaktan alınarak bir başka kaynağa iletilmesini sağlayan bu sistemlde enjeksiyon soğutma sistemleri olarak kabul edilen çözümler vardır. Daikin Chiller sistemi kompresör, kondanser, genleşme vanası ve evaporatör olmak üzere farklı çözümlerden oluşmaktadır. Sistemin bütün parçalarından geçen ısının arzu edilen seviyeye ulaşmasıyla Chiller sisteminin daha başarılı bir niteliğe sahip olabileceğini vurgulamak gerekir.

Daikin Chiller sistemi farklı çalışma prensiplerine sahip olmalarının yanı sıra her sistem kullanışlılığı öne çıkarırken ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanan Daikin Chiller çözümlerinde amaç sadece bir soğutma sistemi inşa etmek değildir. Aynı zamanda verimliliği öne çıkaracak bir yaklaşım da benimsemektir. Size uygun seçeneklere kapı aralamak ve ihtiyaçlarınıza uygun bir yaklaşım benimsemek için tercihinizi titiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Daikin Chiller Soğutma Çeşitleri

Daikin Chiller Soğutma konusunda tercih edebileceğiniz seçenek sayısı 2’dir. Bu kapsamda su soğutmalı chiller ve hava soğutmalı chiller alternatifleri arasından size en uygun çözümlere başvurabilirsiniz. Her biri Daikin kalitesini öne çıkaran bir seçenek olması bağlamında Daikin Chiller soğutma alternatiflerine göz atabilirsiniz. Aşağıda iki sistemin de size sunduğu ayrıcalıklara daha yakından bir göz atın!

Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri

Daikin Chiller sistemlerinde farklı çözümler öne çıkar. Bu konuda en önemli ayrımlardan bir tanesi de ısı kaynağıdır. Isının hava ile atılması durumunda hava kaynaklı soğutma çözümlerinden fayda sağlamak mümkündür. Bu tür sistemlerde chiller içinde bulunan soğutucu gaz; evaporatör ve kompresör vasıtasıyla kazandığı enerjiyi hva soğutmalı bataryalar sayesinde atar. Kompresörde sıkıştırılmış ve ısı seviyesi çok yüksek olan gaz halindeki soğutucu kondansere gönderilmektedir. Fanların desteğiyle batarya yüzeyinde hava akışı sağlanır ve ısı transferi gerçekleşir. Gaz üzerinde bulunan ısının havaya iletilmesi sonrasında soğutma işlemleri tamamlanmaktadır.

Su Soğutmalı Chiller Sistemleri

Su Soğutmalı Chiller Sistemleri, Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri ile kıyaslandığında farklı bir çalışma prensibine sahiptir. Bu sistemde kondenser devresinde bulunan sıcak gaz su ile soğutulmaktadır. Gazın soğutulması için hava soğutmalı bataryalar kullanılmaz. Bunun yerine su ile çalışan ısı değiştiriciler tercih edilmektedir. Bu tür Chiller sistemlerinde dolaşacak olan suyun akarasu, deniz, soğutma kulesi ya da standart su hattından su temini yapması gerekmektedir.

Su soğutmalı Chiller çözümlerinde kullanılan suyun maliyetinin düşük olması gerekmektedir. Aksi takdirde verimlilikten söz etmek mümkün değildir. İç mekân uygulamalarına uygun olması nedeniyle kullanım alanına en yakın noktaya konumlandırılmaktadır. İç mekân kullanımının yanı sıra deniz araçlarında da iklimlendirme yapabilmek amacıyla su soğutmalı Chiler sistemlerinden faydalanılmaktadır.

Daikin Chiller Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Daikin Chiller fiyatları, tüketiciler açısından en çok merak edilen detaylardan bir tanesidir. Bu nedenle de bir Chiller sistemi tercih etmeyi arzu eden tüketiciler açısından Daikin ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunmaktadır. Siz de bu konuda nasıl bir seçim yapacağınızı merak ediyorsanız fiyatlar üzerinde etkili faktörlere bir göz atmalısınız. İşte Daikin Chiller çözümleri kapsamında size en uygun alternatifler için fiyat detayları!

Daikin Chiller Özellikleri ve Teknolojisi

Daikin Chiller satın almak istediğinizde fiyatları etkileyen bütün detayları dikkate almanız gerekir. Bu noktada Daikin farklı ihtiyaçlara cevap verecek ve teknolojiyi öne çıkaracak çözümler sağlar. Siz de bu konuda beklentilerinize uygun bir çözüme kapı aralamak istiyorsanız satın almak istediğiniz ürünü tüm yönleriyle ele almalısınız. Kullanılan ekipmandan tercih edilen teknolojik çözümlere kadar her detay Daikin Chiller fiyatlarını önemli ölçüde etkiler. Bu nedenle de seçiminizi yaparken kalite odaklı bir alternatife odaklanmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Daikin Chiller Fiyat Listesi

Daikin Chiller fiyat listesi, Daikin marka bir Chiller satın almak isteyen hemen herkes için özeldir. Bilhassa satın alınmak istenen ürünün diğerleri ile kıyaslanması konusunda Daikin Chiller fiyat listesi önemlidir. Böylelikle kıyas yapma kolaylaşır. Bu sayede sonuç daha kaliteli bir alışveriş olacaktır. Hem de daha ideal bir ürüne sahip olmaktır. Bütçenize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir deneyime kapı aralamak mı istiyorsunuz? O halde seçiminizi hemen yapın. Daikin Chiller ürünleri sayesinde kusursuz bir alternatife kapı aralayın!

İletişime Geç
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Market SALT Mühendislik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?