Daikin FWF Kaset Tipi Fancoil Fiyat Listesi (60*60)

Daikin FWF Kaset Tipi Fancoil

Projeniz için anahtar teslim fiyat teklifi istiyorsanız info@saltmuhendislik.com adresine mail atabilirsiniz.

Daikin - FWF - Kaset Tipi 4 Yöne Üflemeli Fancoil Fiyat Listesi (60*60)
#ÜrünMarkaÜrün SayfasıToplam Soğutma Kapasitesi (kW)Duyulur Soğutma Kapasitesi (kW)Isıtma Kapasitesi (kW)Fiyat
1FWF04BTN 2 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele3,192,006,01Fiyat Sorunuz
2FWF05BTN 2 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele3,902,707,38Fiyat Sorunuz
3FWF04BFN 4 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele3,111,903,31Fiyat Sorunuz
4FWF05BFN 4 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele3,802,504,08Fiyat Sorunuz
5FWF02BTN 2 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele1,851,34,21Fiyat Sorunuz
6FWF03BTN 2 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele3,051,696,07Fiyat Sorunuz
7FWF02BFN 4 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele1,771,273,01Fiyat Sorunuz
8FWF03BFN 4 Borulu Fancoil (BYFQ60B)DaikinÜrünü İncele2,421,283,39Fiyat Sorunuz

Genel Bilgi

1) Soğutma modu için hava şartı: 27°C KT, %47 -su rejimi: 7°C/ 12°C
2) Isıtma modu için hava şartı:20°C KT – su giriş sıcaklığı: 70°C
3) Fiyatlarımıza ÖTV dahil, %20 KDV dahil değildir.
4) Ödeme şekli siparişte peşin, ödeme tarihindeki TCMB Döviz Satış Kuru baz alınarak TL’ye çevrilecektir.
5) Yukarıdaki fiyatlara termostat ve aksesuarlar dahildir.
6) Her türlü montaj işlemi, devreye alma, elektrik besleme hattı, drenaj işlemleri müşteriye aittir.
7) Cihazlar şantiyede vasıta üzerinde teslim edilecektir.
8) Firmamız önceden haber vermeksizin fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.


Daikin FWF Kaset Tipi Fancoil Fiyat Listesi sayesinde siz de kusursuz bir seçim yapabileceğinizi biliyor muydunuz? O halde profesyonel bir seçim ve çok daha fazlası için harekete geçmeye hazır olmalısınız. SALT Mühendislik ile sadece ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Daikin Fancoil satın almayacaksınız. Aynı zamanda fiyatları ve kalitesi sayesinde beklentilerinizi de karşılayacak bir alternatife odaklanabileceksiniz. Şimdi Daikin Fancoil ile alakalı bütün bilmeniz gerekenleri değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Daikin Kaset Tipi Fancoil Nedir?

Daikin kaset tipi fancoil, klasik fancoil türlerinden bir tanesi olarak tercih edilmektedir. Çalışma prensibi ve kullanışlılığı açısından maksimum avantaj getiren bir seçenek olarak tercih edilirken Daikin kaset tipi fancoil sayesinde farklı ortamlarda kullanım elde etmek mümkün olacaktır. Siz de ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek olan Daikin fancoil seçeneklerini hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. SALT Mühendislik olarak en kaliteli seçeneklere sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda enerji verimliliği konusunda da maksimum performansa odaklanıyoruz. SALT Mühendislik sayesinde en doğru seçimi yapın!

Kaset Tipi Fancoil Özellikleri Nelerdir?

Kaset tipi Fancoil, yapısı itibarıyla bu ismi alırken yüksek performans ve verimlilik sağlayan bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Kullanışlı ve ortam iklimlendirmesinde ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan bir seçenek olarak kabul gören fancoil modellerini siz de hemen değerlendirmeye başlayabilirsiniz. SALT Mühendislik olarak fancoil taleplerinizi karşılarken aynı zamanda verimli bir seçim yapmanızı da çok önemsiyoruz. Bu çerçevede ideal bir sonuca ulaşmanın sizin adınıza daha kolay olabileceğini gösteriyoruz.

Model bakımından hastane, otel ve okul gibi ortak kullanım alanlarına uygun olan kaset tipi fancoil ile siz de ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz. Üstelik seçeceğiniz model ve teknik özelliklere bağlı olarak da kaset tipi fancoil ile ilgili harika bir çözüme ulaşabileceksiniz. O halde SALT Mühendislik ile iletişime geçerek size en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Daikin FWF Kaset Tipi Fancoil Fiyatı Nasıl Belirlenmektedir?

Daikin fancoil en çok kullanılan iklimlendirme çözümlerinden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de FWF kaset tipi fancoil seçerken kaliteyi ve kullanışlılığı ön planda tutmak oldukça değerlidir. Fiyatları ve diğer bütün detayları dikkate alarak en ideal seçimi yapmak adına harekete geçmenin şimdi tam sırası. SALT Mühendislik ayrıcalıklarıyla bir fancoil satın alırken aşağıda sıralanan detayları da bilmelisiniz.

Fancoil Markası

Kaset tipi fancoil satın alırken aynı zamanda kaliteli bir seçim yapmak sizin açınızdan değerli mi? O halde yapmanız gereken oldukça basit. Fancoil seçiminizi yaparken daha makul bir fiyata ulaşmak için fancoil markaları arasında bir değerlendirme en iyisi olacaktır. Daikin, fancoil markası olarak en ideal seçeneklerden bir tanesi olarak kabul görürken aynı zamanda ihtiyaçlarınıza da cavap verme konusunda en özel seçeneklerden biri. O halde SALT Mühendislik sayesinde sizi bekleyen ayrıcalıklarla dolu alternatifi değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Fancoil Teknik Özellikleri

Fancoil tercih ederek kusursuz bir alternatiften yararlanmayı istiyorsanız teknik özellikler konusunda da incelemeler yapmak gerekir. Tüketicilerin pek çoğu hangi fancoili tercih edecekleri konusunda soru işaretleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle de alternatifleri değerlendirmek için SALT Mühendislik uzmanlarından destek almalısınız. Ekibimiz sizlerin ihtiyacını belirlerken kaliteli ve kullanışlı çözümler için en iyiyi hedefler. Bu noktada herhangi bir soru işareti ile karşılaşmadan fancoil alışverişi yapmak mümkün olur.

Fancoil Modeli ve Tipi

Daikin FWF Kaset Tipi Fancoil fiyatı konusunda değerlendirmeler yaparken aynı zamanda bu ürünün ne tür bir avantaj ortaya çıkaracağını dikkate almak gerekmektedir. Çünkü fancoil konusunda en önemli detaylardan bir tanesi modelin ve fancoil tipinin getireceği avantajlardır. SALT Mühendislik olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı amaçlarken beklentilere cevap verecek bir çözüme de odaklanmanıza yardımcı oluyoruz.

SALT Mühendislik ile en makul fancoil tercihinde bulunabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Profesyonelliği öne çıkaran bir seçim yaparken aynı zamanda avantajlı bir çözüme sahip olmanın da ayrıcalıklarını yakalayabileceğinizi unutmamalısınız. Şimdi SALT Mühendislik ile kaliteli ve ihtiyaçlara uygun bir seçim yapmanın tam zamanı!


Daikin FWK Kaset Tipi Fancoil Fiyat Listesi (90*90)

 

 

Projeniz için anahtar teslim fiyat teklifi istiyorsanız info@saltmuhendislik.com adresine mail atabilirsiniz.

Daikin - FWK - Kaset Tipi 4 Yöne Üflemeli Fancoil Fiyat Listesi (90*90)
#ÜrünModelMarkaToplam Soğutma Kapasitesi (kW)Duyulur Soğutma Kapasitesi (kW)Isıtma Kapasitesi (kW)Fiyat
1FWK06EH-ACCAA 4 Borulu FancoilFCUDAIKIN4,63,68,11735 EUR+KDV
2FWK08EH-ACCAA 4 Borulu FancoilFCUDAIKIN5,14,18,87750 EUR+KDV
3FWK09EH-ACCAA 4 Borulu FancoilFCUDAIKIN75,111,1876 EUR+KDV
4FWK11EH-ACCAA 4 Borulu FancoilFCUDAIKIN8,46,214,36904 EUR+KDV
5FWK13EH-ACCAA 4 Borulu FancoilFCUDAIKIN96,815,4922 EUR+KDV
İletişime Geç
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Market SALT Mühendislik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?