Daikin FWN Serisi Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Fancoil Fiyat Listesi

Daikin FWN Serisi Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Fancoil

Daikin Fancoil Projeniz için anahtar teslim fiyat teklifi istiyorsanız info@saltmuhendislik.com adresine mail atabilirsiniz.

Türkiye satış pazarında Daikin Fancoil ürün gamımızda bulunan FWN serisi Daikin iki borulu ve dört borulu fancoil modellerinin satışını sizler için yapıyoruz. Aktif telefon desteği ve yerinde keşif hizmetlerimiz ile ihtiyacınıza en uygun ürünü belirliyoruz. Ürünleri stoktan teslim ettiğimiz için vakit kaybı yaşatmadan tüm Türkiye’ye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Bizimle yukarıdaki mail adresinden, WhatsApp veya telefon hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

#ÜrünMarkaÜrün SayfasıToplam Soğutma Kapasitesi (50 Pa)Toplam Soğutma Kapasitesi (100 Pa)Isıtma Kapasitesi (50 Pa)Isıtma Kapasitesi (100 Pa)Fiyat
1FWN06ATN 2 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele5,143,729,577,141.304 EUR + KDV
2FWN07ATN 2 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele5,774,1111,098,121.381 EUR + KDV
3FWN08ATN 2 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele5,964,1810,797,901.427 EUR + KDV
4FWN10ATN 2 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele6,594,4412,208,731.495 EUR + KDV
5FWN06AFN 4 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele5,143,724,763,051.419 EUR + KDV
6FWN07AFN 4 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele5,774,115,663,911.486 EUR + KDV
7FWN08AFN 4 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele5,964,186,084,841.561 EUR + KDV
8FWN10AFN 4 Borulu Yüksek Statik Basınçlı Inverter (BLDC) Motorlu Gizli Tavan Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele6,594,446,084,841.647 EUR + KDV

Genel Bilgi

1) Soğutma modu için hava şartı: 27°C KT, %47 -su rejimi: 7°C/ 12°C
2) Isıtma modu için hava şartı:20°C KT -su rejimi: 70°C/50°C
3) Fancoil fiyatlarımıza %20 KDV İlave edilecektir.
4) Yukarıdaki EUR bedeller fatura tarihindeki TCMB Döviz Satış Kuru baz alınarak TL’ye çevrilecektir.
5) Yukarıdaki fiyatlara termostat ve kontrol vanası dahil değildir.
6) Her türlü montaj işlemi, devreye alma, elektrik besleme hattı, drenaj işlemleri müşteriye aittir.
7) Cihazlar şantiyede vasıta üzerinde teslim edilecektir.
8) Firmamız önceden haber vermeksizin fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.


Fan Coil

Fan yolu ile ortamın iklimlendirilmesini sağlayan mekanik sistemlerdir. Hava bir filtreden geçirildikten sonra sıcak ya da soğuk su ile dolu serpantin yardımı ile iklimlendirilir. Fancoil sistemi ile hem ısıtma hem de soğutma işlemi gerçekleştirilebilir. Klima sistemlerinde olduğu gibi doğru projelendirme ile fan coil sistemine de taze hava bağlanabilir.  Fancoil sistemleri diğer sistemlere göre daha sessiz ve daha yüksek verimle çalışır.

Fan Coil Sistemi Çalışma Prensibi

Hava, ortamdan alınarak serpantinlerden geçirilir ve bu şekilde ısınan ya da soğuyan hava iklimlendirilmiş olarak tekrar ortama verilir. Isıtma ve soğutma işlemleri serpantin içinden geçen suyun sıcaklığına ve soğukluğuna bağlıdır. Sıcak ya da soğuk su kazandan veya soğutma grubundan çıkar; su sirkülasyon pompaları aracılığı ile bütün sisteme dağıtılır. Su kullanıldıktan sonra yeniden merkezde ısıtılır veya soğutulur işlemler aynı yolla yeniden gerçekleştirilerek kullanılır.

Fan Coil Sisteminin Avantajları

 • Kullanılan boruların montajı kolaydır;
 • Yüzey alanlarının daha küçük olmasından kaynaklı olarak ısıl kayıpları düşük orandadır;
 • Fan coil otomasyon sistemleri için her seçeneğe uygun yöntem bulunur;
 • Arızalandığında tüm sistemin durdurulmasına gerek yoktur;
 • Arızalanan cihaz kolaylıkla sökülerek hızlı tamir edilir ya da yenisi monte edilir.

Kaç Tip Fan Coil Sistemi Vardır?

Sistemin birden fazla tipi vardır;

Fan Coil Sistemi Nerelerde Kullanılır?

Sistemde ısıtma ve soğutma istenen her mahal için kullanılabilir. Su ile ısıtma ve soğutma yapmasından dolayı kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Genellikle otel, hastane gibi çok katlı ve yüksek binalarda tercih edilir.

Fan Coil Sistemlerinde Daikin Farkı!

Tüm ürünlerinde olduğu gibi Daikin Fancoil sistemlerinde de yüksek performans seviyesini en uygun fiyat politikası ile sürdürmektedir.

 • Üretim merkezi Sakarya’nın Hendek ilçesi olan Daikin fancoil ürünleri ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarına farklı çözümler sunar.
 • Gelişmiş teknolojisinin yanı sıra mükemmel konfora sahip olan ısıtma ve soğutma sistemleri estetik görsellik açısından da cezbedici özelliklere sahiptir.
 • 253 mm yüksekliğe sahiptir ve bu Daikin sistemleri arasında fan coili en ince tasarım yapar.
 • Fan coil sistemleri Daikin güvencesi altında üretilmektedir.
 • 200 mm’lik modeli ile sektörün en ince fan coil ünitesini üreten Daikin, konfor ve tasarruf hedefindedir.
 • 18 temel modelde üretilen ürün yatay ya da dikey kurulum olanağına sahiptir.
 • Sessiz çalışma özelliği sayesinde hastane, otel gibi alanların yanı sıra konutlar içinde kompakt bir seçenek olarak sunulur.

Dünyada inovasyon ve teknoloji alanındaki başarıları ile sektöre her zaman yön veren Japon devi Daikin, fan coil sistemleri ile fark yaratmaya devam ediyor!

SALT Mühendislik İle Mükemmel Sonuç…

2017 yılından bu yana İstanbul merkezde iklimlendirme, havalandırma, yangın ve tesisat gibi mekanik tesisat alanlarında proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri sunan SALT Mühendislik, yetkin Daikin fancoil fiyatları ile Daikin fan coil ısıtma ve soğutma sistemlerinin montaj ve bakım projelendirilmesini gerçekleştirir.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ve kalite anlayışından ödün vermeyen sürekli alanındaki gelişme ve yenilikleri yakından takip eden firma sektörde saygın ve güvenilir olmaya devam ediyor!

Alanında uzman genç dinamik kadrosu bir kurumsal altyapısı ile sistemi projelendirilen ve kurulumunu gerçekleştiren SALT Mühendislik, sürecin tamamını takip ederek yenilikçi çözümler sunar.

Güvenilir ve uzman kadrosu en uygun Daikin fancoil fiyatları ile en kaliteli hizmeti sunarak, gelişmişlik hedefi için emin adımlarla yürürken, müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir.

Sektördeki teknoloji değişiklikleri ve gelişmeleri hizmetlerine yansıtan firma tüm faaliyetlerinde verimlilik ve etkinlik sunmayı sürdürür. Kalite ve sonuç odaklı hizmetleri sayesinde Daikin fancoil satan yerler noktasında mükemmel iş sonuçları ortaya koyar.

Ekip ruhu sayesinde sorumluluk bilinci içerisinde yolumuza devam ediyoruz.

Ücretsiz keşif sonrasında kullanılacak malzeme listesini belirleyerek proje için takvim hazırlayan SALT Mühendislik ekiplerimiz güvenilir ve kaliteli bir şekilde Daikin fan coil sistemlerinin montajını gerçekleştirmektedir.

Daikin Fancoil Fiyatları

SALT Mühendislik olarak fancoil alt yapısı hazır olan veya sıfırdan fancoil projelendirmesi yapılması planlanan işlerde süreci sizin için en başından, çalışır vaziyette sistemin teslim edilmesine kadar destek veriyoruz. Yukarıdaki fiyat listesi sizler için hazırlanmış olup, İstanbul için nakliye dahil olarak geçerlidir.

İletişime Geç
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Market SALT Mühendislik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?