Daikin FWT Duvar Tipi Fancoil Fiyat Listesi


Projeniz için anahtar teslim fiyat teklifi istiyorsanız info@saltmuhendislik.com adresine mail atabilirsiniz.

Daikin FWT Duvar Tipi Fancoil Fiyat Listesi

Daikin FWT Duvar Tipi Fancoil Fiyat Listesi
#ÜrünMarkaÜrün SayfasıToplam Soğutma Kapasitesi (kW)Duyulur Soğutma Kapasitesi (kW)Isıtma Kapasitesi (kW)Fiyat
1FWT02GT 2 Borulu Duvar Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele2,371,62,91361 EUR+KDV
2FWT03GT 2 Borulu Duvar Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele2,561,773,16374 EUR+KDV
3FWT04GT 2 Borulu Duvar Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele3,22,33,98429 EUR+KDV
4FWT05GT 2 Borulu Duvar Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele4,43,025,44519 EUR+KDV
5FWT06GT 2 Borulu Duvar Tipi FancoilDaikinÜrünü İncele4,853,496,48555 EUR+KDV

Genel Bilgi

1) Soğutma modu için hava şartı: 27°C KT, %47 -su rejimi: 7°C/ 12°C
2) Isıtma modu için hava şartı: 20°C KT – su giriş sıcaklığı : 70°C
3) Tabloda belirtilen kapasitelerin fan hızı orta devirde seçilmiştir.
4) Fiyatlarımıza ÖTV dahil, %20 KDV dahil değildir.
5) Ödeme şekli siparişte peşin, ödeme tarihindeki TCMB Döviz Satış Kuru baz alınarak TL’ye çevrilecektir.
6) Yukarıdaki fiyatlara termostat ve aksesuarlar dahil değildir.
7) Her türlü montaj işlemi, devreye alma, elektrik besleme hattı, drenaj işlemleri müşteriye aittir.
8) Cihazlar şantiyede vasıta üzerinde teslim edilecektir.
9) Firmamız önceden haber vermeksizin fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar.


Daikin FWT Duvar Tipi Fancoil Fiyat Listesi incelemesi yaparak size en uygun alternatif için harekete geçmeye ne dersiniz? Kaliteli bir fancoil tercih ederken aynı zamanda profesyonelliği öne çıkaran bir deneyime ulaşmak istiyorsanız titiz bir seçim yapmak sizin açınızdan en doğrusu olacaktır. SALT Mühendislik olarak ekibimizin bilgi birikimi ve sunduğu avantajlarla dolu çözümler sayesinde ihtiyaçlara uygun bir tercih yapmak gerekir. Bu kapsamda fancoil ihtiyaçlarınıza cevap verirken kaliteden taviz vermeyeceğiniz bir anlayışı değerlendirmeye başlamalısınız!

Duvar Tipi Fancoil Nedir?

Fancoil kullanımı verimliliği ön plana çıkaran bir seçenek olarak kabul edilirken aynı zamanda ihtiyaçlara uygun bir çözüm olarak da dikkatleri çekmektedir. Bu nedenle de bir fancoil tercihinde bulunurken beklentileri tam anlamıyla karşılayacak olan seçeneklere yönelmeniz önemlidir. Duvar tipi fancoil de klasik fancoil çözümlerinden bir tanesi olarak duvara monte edilen seçenekler arasındadır. Kullanışlı ve ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan bir alternatif olarak sizin de beklentiniz duvar tipi fancoil tercihinde bulunmak mı? O halde yapmanız gereken sadece SALT Mühendislik ekibi ile iletişime geçerek en uygun seçeneği değerlendirmek olmalı.

Daikin FWT Duvar Tipi Fancoil Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Fancoil fiyatları pek çok tüketici açısından dikkatli bir şekilde belirlenmesi gereken detaylar olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de tercih edilen fancoil modeli ile alakalı titiz bir değerlendirme sürecinden bahsetmek en doğrusu olacaktır. Peki, fancoil satın almak istediğinizde ödemeniz gereken ücretlerde belirleyici faktörleri değerlendirmeye başlamalısınız. İşte birbirinden önemli detaylar ve fancoil alışveriş süreci!

Fancoil Markası

Verimli bir iklimlendirme çözümü olması nedeniyle fancoil son yıllarda ciddi manada tercih edilen seçeneklerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle de fancoil tercih etmenin en büyük ayrıcalıklarından biri de ısınma ve soğutmada elde edilen ayrıcalıklardır. Siz de bu konuda en iyisini elde etmek adına marka detayını önemsemeniz şart. Daikin, fancoil konusunda beklentilere cevap verirken ihtiyaç odaklı bir seçim yapmanızı da sağlar. Bu çerçevede kaliteli bir fancoil tercih etmenin sizin açısından çok daha ayrıcalıklı bir seçenek olarak da öne çıkacaktır.

Fancoil Teknik Özellikleri

Fancoil tercih ederek kaliteli bir seçime odaklanmak sizin için de çok çok değerli mi? O halde tercih edeceğiniz en ideal alternatifler için vakit kaybetmeden harekete geçmeniz gerektiğini dikkate almak gerektiğini unutmamalısınız. SALT Mühendislik olarak beklentilerinizi karşılayacak bir yaklaşım benimserken kaliteden yana taviz vermeyeceğimiz bir anlayış da benimsiyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm ortaya çıkarmayı da önemsiyoruz. Teknik özellikleri dikkate alarak en doğrusunu yapabileceğinizi unutmamalısınız.

Fancoil Tipi ve Modeli

Daikin marka bir fancoil satın almak sizin için oldukça avantajlı bir seçenek olsa da bu fancoil alternatifleri ile alakalı pek çok seçeneğin varlığından bahsetmek gerekmektedir. Bu bağlamda önemli olan fancoil tipi ve türünün titiz bir şekilde değerlendirilmesidir. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde harekete geçebilirken aynı zamanda kaliteli bir deneyime ulaşabileceksiniz. SALT Mühendislik olarak ekibimizin titiz çalışmaları ve dikkatli yaklaşımı sayesinde siz de bu noktada en iyiyi elde etmek adına hareket edebilirsiniz.

Daikin Fancoil tercihini önemseyen ve kaliteli bir seçim yaparak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan bir tüketici olmak mı istiyorsunuz? O halde ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm için SALt Mühendislik ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli ve beklentilere tam anlamıyla cevap veren bir çözüm için tercihinizi bizimle yapabilirsiniz.

SALT Mühendislik ve Daikin Fancoil Fiyatları

Daikin marka bir fancoil satın almak sizin için çok önemliyse bu konuda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak yaklaşımlar benimsemeye odaklanıyoruz. Bunu yaparken de ekibimizin uzmanlığı ve bilgi birikimini sizin avantajınıza kullanmaya çalışıyoruz. Peki, fiyatlar konusunda en belirleyici unsurlar neler oluyor?

SALT Mühendislik olarak bütçeyi titiz bir şekilde ele alıyoruz. Böylelikle ihtiyaca uygun olanı satın almanızı da sağıyoruz. Ayrıca beklentiler ve bütçenin birbiriyle uyumlu olması adına da gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

İletişime Geç
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Market SALT Mühendislik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?