Form Gizli Tavan Tipi Fancoil Fiyat Listesi ve Teknik Veriler


Soğutma ve ısıtma ihtiyacınızı karşılayacak Form marka fancoillerle ilgili hızlı ve güncel teklif almak için info@saltmuhendislik.com adresine mail atabilirsiniz.

Form marka yüksek kapasite ihtiyacınızı karşılayarak 2 borulu ve 4 borulu olmak üzere gizli tavan tipi modelleriyle birlikte satışını yaptığımız ürünler arasında bulunmaktadır. E-mail adresimiz üzerinden hızlı geri dönüşümüzle birlikte destek alabilir, keşif ve fiyat taleplerinizi iletebilirsiniz.

#Ürün KoduÜrün AdıMarkaÜrünleri İnceleToplam Soğutma KapasitesiAdetListe Fiyatı
1FORM-021-GT-2Bİki Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM2,56 kW1Fiyat Sorunuz
2FORM-042-GT-2Bİki Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM4,8 kW1Fiyat Sorunuz
3FORM-062-GT-2Bİki Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM5,9 kW1Fiyat Sorunuz
4FORM-083-GT-2Bİki Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM8,03 kW1Fiyat Sorunuz
5FORM-104-GT-2Bİki Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM11,99 kW1Fiyat Sorunuz
6FORM-021-GT-4BDört Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM2,51 kW1Fiyat Sorunuz
7FORM-042-GT-4BDört Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM4,64 kW1Fiyat Sorunuz
8FORM-062-GT-4BDört Borulu Gizli Tavan Tipi FancoillFORM5,78 kW1Fiyat Sorunuz
9FORM-083-GT-4BDört Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM7,83 kW1Fiyat Sorunuz
10FORM-104-GT-4BDört Borulu Gizli Tavan Tipi FancoilFORM11,59 kW1Fiyat Sorunuz

 

İklimlendirme sistemleri, gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlarla büyük önem kazanmıştır. İç mekanlarda rahat bir ortam sağlamak ve enerji verimliliğini artırmak için doğru bir iklimlendirme çözümü uygulanması gerekmektedir. Fancoil cihazları, efektif bir iklimlendirme çözümü olup, bu noktada ön plana çıkmaktadır. Firmamız İstanbul merkezli olup, tüm Türkiye genelinde fancoil cihazlarının temini ve montajı konularında uzman hizmet vermektedir.

 

Fancoil Nedir ve Fancoil Nasıl Çalışır?

Genellikle konutlarda ve ticari alanlarda kullanılan fancoil cihazları, iç ünite olarak da bilinir.

 

Tavan Tipi Fancoil Nedir?

Gizli Tavan Tipi Fancoiller, tavan boşluğuna veya asma tavanın arkasına monte edilen ve hava dağıtımını sağlayan fan coil üniteleridir.

 

Gizli Fancoil Ünitesi Nedir?

Gizli Tavan Tipi Fancoiller, genellikle merkezi bir chiller (soğutucu) veya ısı pompası sistemiyle beslenir. Soğutma veya ısıtma için kullanılan su veya gaz, fan coil içindeki ısı değiştirici bobin üzerinden geçerken havayla etkileşime girer ve soğutma veya ısıtma sağlar.

 

Gizli Tavan Tipi Fancoillerin bazı avantajları şunlardır:

  • Estetik: Gizli Tavan Tipi Fancoiller, genellikle tavan boşluğunda veya asma tavanın arkasında gizlenir, bu nedenle mekanın estetiğini bozmaz ve daha düzenli bir görünüm sunar.
  • Hava Dağıtımı: Hava akışı odanın üst kısmından sağlandığı için homojen bir hava dağıtımı sağlanmış olur. Bu homojen dağıtım, sıcaklık farklılıklarını minimize eder ve daha konforlu bir ortam yaratılmasına olanak sağlar.
  • Ses Seviyesi: Gizli Tavan Tipi Fancoiller, çoğunlukla sessiz çalışır ve rahatsız edici gürültü oluşturmaz.
  • Enerji Verimliliği: Fancoiller, enerji verimli motorlar ve kontrollerle donatılmış olabilir, bu da enerji tasarrufu sağlar.
  • Esneklik: Fancoiller, farklı hacimlere ve kullanım ihtiyaçlarına uyacak şekilde çeşitli kapasitelerde bulunabilir. Ayrıca, bireysel oda kontrolü sağlayan çoklu bölge sistemleri olarak da kullanılabilirler.

 

Gizli Tavan Tipi Fancoiller, ofis binaları, oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler ve diğer ticari veya endüstriyel mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. İklimlendirme projenizin gereksinimlerine uygun olarak doğru kapasite, kontrol seçenekleri ve diğer özelliklerle birlikte tercih edilebilirler. Gizli tavan tipi fancoil fiyatları kullanılan markaya göre değişim göstermektedir.

İletişime Geç
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Market SALT Mühendislik
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?